גנאלוגיה | חקר שורשים

אני עוסקת בגנאלוגיה כמעט 40 שנה, ובמהלך התקופה למדתי המון, התמקצעתי, וכמו בכל עיסוק -נסיון הינו כלי עקרי והכרחי, כאשר שימוש בו נותן תוצאות איכותיות ואמיתיות. (קצת עליי בהרחבה)

אך למרות זאת, כשאנחנו מתחילים במחקר גנאלוגי, חקר משפחתי, אנחנו תמיד צריכים לקחת בחשבון כי לא ניתן לאתר מסמכים שאינם קיימים כי לא שרדו. במהלך שנים מסמכים עלולים להישרף, להירטב, להתפרק, לאבד צבע, להיאכל ואף להעלם בכיוון לא ידוע. סיבות לכך אינספור – אסונות טבע, מלחמות, הפקטור האנושי, אך התוצאה תמיד אחת – המסמך שאתם כל כך צריכים לא ניתן למצוא ע»י אף אחד, כי הוא פשוט לא קיים. 

חוקר מנוסה יודע למצוא את מה שקשה למצוא.

אותו דבר קורה עם מידע. לעתים, בן אדם לא יודע לחבר עובדות ידועות לתמונה כללית, אבל חוקר מנוסה מיד יודע על מה מדובר. 

אז מה אני מציעה?

·       חוות דעת גנאלוגית

·       בניית עץ משפחתי

·       מחקר גנאלוגי

·       איתור מסמכים

·       מחקר גנאלוגי-דנא

·       איתור קרובים אבודים

·       איתור ענף משפחתי אבוד

·       חוות דעת גנאלוגית עבור בתי משפט ישראלים

·       ספר על משפחתך (מתנה נהדרת!)

·       סרט וידאו על משפחתך (מתנה נהדרת!)

·       הדרכה אישית וקבוצתית לחקר שורשים – פרונטלית ובמקוון

·       תרגומים סימולטניים מליטאית לעברית ורוסית, מעברית לרוסית והפוך.

 ליצירת קשר

איך אני עובדת?

·       ראיון. אני מתשאלת אותך, באופן יסודי. לי חשוב לדעת הכל, כל מה שאתם יודעים, גם את מה ששכחתם וגם מה שחשבתם שאין לו משמעות. בדרך כלל זה יקרה במהלך  התכתבות בדוא»ל. אם אתם מעדיפים פגישה אישית, ניתן לעשות זאת במשרדי ברמת גן, אצלכם או באופן מקוון.

·       תקשורת עם קרובי משפחתך. אם הדבר מתאפשר, אנחנו ביחד או שאני בלבד נתחיל באיסוף המידע שנשמרה במשפחה – זה יכול להיות עץ משפחתי שכבר נבנה, מסמכים, תמונות, זכרונות וכד’

·       בניית אסטרטגיית מחקר אישית. אין 2 משפחות דומות. אין שיטות זהות למחקר. לכל לקוח אני בונה נתיב מחקר ייחודי והכי מתאים.

·       הערכת היקף ועלות המחקר. קיימות מספר אפשרויות מהן תוכלו לבחור. אני יכולה לבצע הערכה מראש, מתוך נסיון מקצועי.  במהלך המחקר אבצע קורלציה לממצאים ותוכלו להחליט בכל שלב האם להמשיך או לעצור.

אני יכולה להציע לך שרות של בניית תוכנית מחקר, שתכלול רשימת מקומות יהיה ניתן לחקור את המידע הספציפי, ואתם תחליטו איך לפעול מכאן – האם לבצע מחקר עצמאי או להיעזר בשרותיי.

·       חבילות שרותים נוחות. נבחר ביחד את
מה שנח לך.

אני יודעת מספר שפות וקוראת מסמכים מקוריים. כתוצאה מכך, אני חוסכת עלויות מיותרות ובעיות «טלפון שבור».

וקצת בהרחבה:

1.    מחקר גנאלוגי – חיפוש מידע על האבות שלך, קרובי משפחתך בארכיונים איזוריים או מרכזיים בכל העולם.

2.    איתור קרובים אבודים – אני מאתרת אנשים שאבדו לאחרונה או מזמן, גם כאלה שהיגרו לאמריקה או פלסטינה לפני 100 שנה.

3.    איתור מסמכים – אתם זקוקים למסמכים לקבלת אזרחות ליטא, פולין או להוכחת יהדות?

4.    בחינת דנא גנאלוגית – חבילת מחקר דנא, המאפשרת לקבל מידע על אבות הקדומים, וכן למצוא קרובי משפחה בכל העולם. אני מציעה עזרה בביצוע בדיקה, בניתוח תוצאות בבסיסי נתונים שונים, ואף באיתור קרובי משפחה פוטנציאליים כולל יצירת קשר ואימות שורשים מולם.

5.    בניית עץ משפחתי – בניית אילן יוחסין זאת עבודה שדורשת הבנה רבה איך לשמור ולנהל מידע, במיוחד אם תרצו להמשיך במחקר באופן עצמאי

6.    יצירת ספר וסרט – מתנה מעולה ליום הולדת עגול או כל אירוע משפחתי אחר. מומחה מנוסה יצור בשבילך ספר או סרט וידאו. השירות ניתן בעברית ורוסית.

7.    הדרכה ולימוד – אלמד אותך איך לחפש, איך לבנות עצים, להבין מה מקורות מידע האפשריים, איך לבצע אימות נתונים והמון דברים נוספים. הלימוד יכול להיות גם אישי וגם קבוצתי וניתן בעברית ורוסית בלבד.

עלויות:

מראש אקבע מה תהיה העלות של ההזמנה ספציפית שלך.

אני מקבלת תשלומים בהעברות בנקאיות, כרטיס אשראי, בביט, פייבוקס ומזומן.

ליצירת קשר